Placatka

Hledáte ideální dárek pro rybáře, myslivce, hasiče, golfisty či milovníky zimní přírody? Pak je tento eshop pro Vás jak stvořený! Najdete zde řadu dárků. Právě placatka, jak ji všichni známe, je považována za velmi skvělého společníka, který pomůže v mnoha životních situacích při různých příležitostech.

Nerezová placatka je velmi skladná, dokáže rozproudit nudnou společenskou párty. Stala se nepostradatelným módním doplňkem, bez kterého si dnes muži neumějí život představit. Na trhu je tento fantastický výrobek k dostání nejčastěji pod názvem placatka, placatice či likérka. Někteří ji možná známe pod starším výrazem butylka. Je dodávána jak v pánském, tak i dámském provedení. Díky svému tvaru se vejde nejenom do kapsičky od kabátu, ale i do kabelky. 

Placatice - placatka se obvykle vyrábí z nerez oceli. Navíc je dozdobena různými motivy. V naší nabídce naleznete placatky z ušlechtilé oceli s jednoduchým šroubovacím uzávěrem s odklápěcí pojistkou proti ztrátě uzávěru, bez kterého by byla placatice použitelná jen obtížně. 

Mezi nejprodávanější dárky z fotek patří placatka s vlastní fotografií:

Produkty
Kategorie
Newsletter